Posted by Oto Bakım Servisi Genel

Jaguar Otomatik Şanzıman Tamiri

Jaguar Otomatik Şanzıman Tamiri

Otomatik Şanzıman Nedir?

Otomatik Şanzıman, motorlu aracı sürerken belli bir motor devir hızı için, tekerleklerin devir hızının kademeli olarak, motor gücünü ileten dişlileri değiştirerek yükseltilmesi ya da alçaltılması işleminde sürücünün işini kolaylaştıran bir mekanizmadır.

Jaguar Otomatik Şanzıman Tamirini Nasıl Yaptırabilirim?

Jaguar modellerinin otomatik şanzıman arızları tamiri büyük masraf ve sorun haline gelebilmektedir. Oto Bakım Servisi, Otomatik Şanzıman arızalarını uzun süredir servisimizde yapmış olduğumuz çalışmalar ile bu problemi ortadan kaldırıp Jaguar otomatik şanzıman tamiri ve hidrolik beyin revizyonlarını garantili olarak yapıp aracınızı ilk günkü gibi hem de çok uygun fiyatlara keyifle kullanmanızı sağlıyoruz.

1990 yıllardan bu yana süre gelen tecrübe ve deneyimli personelimiz ile sizlere Jaguar otomatik şanzıman servisi hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz bu tecrübeyi, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirerek tüm markaların şanzıman tamir ve bakımında maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Ayrıca sizlere yetkili servis kalitesinde hizmet sunabilmek için her türlü teknik donanıma sahibiz.

Tags: , , , ,

About Author

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...