Müşteri Yorumları

Şebnem Melek

Şebnem Melek , Facebook

Bilmediğim biri tarafından arabama park ettiğim yerde vurmuşlar. Google da aramalarda bulduğum “Oto Bakım Servisi” ne gittim ve arabamdaki göcüğü boyazsız düzelttiler. Hızlı ve harika işçilik için teşekkür ederim.

Sana Sunay

Sana Sunay , Google Haritalar

Kesinlikle işleriniz ehliler 2012 model BMW 5.20 aracımda nereden geldiği bir türlü bulunamayan sesi Murat ustanın 10 dakika içinde bulması işin hakkını verdiğinin göstergesiydi. O günden beri pek çok segment ve marka aracı çeşitli arızalar nedeni ve bakım nedeniyle kendisine götürüyorum hem ekonomik olarak uyguna işimi halledip hemde mutlu br şekilde servisten ayrılıyorum gözüm kapalı önerebilirim.

Hakan Kul

Hakan Kul , Google Haritalar

Murat ustaya tavsiye üzerine bir arkadaşımızın arabasındaki sorunları çözmek için gittik.Sorunları kendisi kısa sürede çözdü.Karakteri ve işindeki verdiği hizmetiyle her zaman tavsiye edebileceğim bir kişi kaliteli hizmetiyle ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim.

Kamil Kara

Kamil Kara , Google Haritalar

arkadaşlar volksvagen 1.4 tsi 170 bi jette aracım var bu aracı alırken internet üzerinden bi araştırma yaptım ekspertiz için Güngör oto servisini buldum burda aracımın ekspertizini yaptırdım çok memnun kaldım gerçekten sıcak bi ortam buldum ve aracımın bütün bakımlarını Güngör oto servisi murat ustaya yaptırıyorum ve herkese tavsiye ederim

Volkan Yıldırım

Volkan Yıldırım , Google Haritalar

2012 model mini coopeım var kıronik sorunmolarak eksantirik milide sorun oldugunu söylediler ama sorunun.internette araştırma yaparken gündör oto servisini buldum MURAT USTAYLA görüştükten sonra konuşmalarını olumlu buldum servise gittim be sorunun eksantirik milin den olmadıgını aracın sentesinde sorun oldugunu tespit etti ve sorunumu çözdü beni büyük maliyetlerden kurtardı güngör oto servise güler yüzlü ve hizmetlerinden dolayı burdan onlara teşşkürediyorum ve herkese tavsiye ediyorum

Altug Somcag

Altug Somcag , Google Haritalar

2015 model seat leon Fr aracımda 1 ay önce 100km hıxa ulaştığımda kesik kesik bir uğultu gelmekteydi.. durumu önce bostancı sanayidekibir ustaya gösterdim test sürüşüne çıktı ve sesi dinledi şanzımandan olduguna karar verip şanzımanı yagladı etti parçaları değiltirdi bir ton ücret aldı fakat sesi kesemedi.. internetten güngör oto servisi buldum tesadüfen gittim.. murat usta ile test sürüşüne çıktık ve porya sesi abi bu sol ön dedi , sol on pıryayı değiltirip tekrar çıktık teste ses kesilmemişti ama çok azalmıştı murat usta sağıda değiştirdik mi biter bu ses dedi ve gerçektende dediği gibi oldu ve ses tamamen kesildi. güvenerek gidebileceğiniz samimi sıcak bir ortam iyi işçilik ve güler yüzleriyle yaptıkları işin hakkını veriyorlar.